O čem Sanctuary je?

3. března 2009 v 12:00 | ZuzkaSG |  O seriálu

Popis

Sanctuary sleduje dobrodružství krásné, tajemné a vždy překvapující Dr. Helen Magnus a jejího týmu ve kterém je také její nebojácná dcera Ashley Magnus a forenzní psychiatr Dr. Will Zimmerman. Společně sledují, studují a chrání podivné a často děsivé tvory, kteří tajně osídlily náš svět a žijí mezi námi.

Will je forenzní (soudní) psychiatr, který vidí to, co normální člověk nevidí. Připojuje se k týmu poté, co mu Helen Magnus nabídne místo. Společně, Helen, Will, Ashley a jejich technik Henry, využívají kombinaci instinktů, medicíny a nejmodernější technologie k nalezení tvorů, které číhají v koutech naší civilizace.


V Sanctuary hrají: Amanda Tapping jako Dr. Helen Magnus (Stargate SG-1), Robin Dunne jako Dr. Will Zimmerman (Dawsonův svět), Emilie Ullerup jako Ashley (jPod), Christopher Heyerdahl jako zlozvěstný John Druitte (Stargate Atlantis) a Ryan Robbins jako Henry Foss (Battlestar Galactica).

První série je také hrdě připisována za průkopníka nové techniky a technologie v televizní produkci.

Tento Sci-fi seriál se jako první natáčel na tzv. Green screen, na které se mohly vytvářet vizuální efekty. Tato série byla také jako první v Severní Americe natočena na RED kameře - digitální systém, který zachytí obraz na čtyřnásobek s vysokým rozlišení fotoaparátu, což má za následek lepší televizní obraz.

Na tento seriál byli nalákáni i hvězdy ze Stargate a Stargate Atlantis. Do tvůrčího týmu patří Damian Kindler (výkonný producent a spisovatel), Amanda Tapping (výkonná producentka a protagonistka Helen Magnus) a Martin Wood (výkonný producent a režisér). Kromě toho, Sam Egan patří mezi výkonné producenty a spisovatele společně s Johnem Smithem (Stargate a SGA) a Keith Beedie, kteří jsou také výkonnými producenty.

Sanctuary je distribuováno pro filmy Tricon a televizi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wikolka Wikolka | Web | 3. března 2009 v 17:33 | Reagovat

Ahojík.Moc pěný web. Prosim  koukněte na můj je taky o Amandě Tapping

2 Accurka Accurka | Web | 7. března 2009 v 14:57 | Reagovat

Zní to moc zajímavě :-) V ČR to asi dávat hned tak nebudou, ale zdá se, že by to stálo za to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama