Právo na lásku Part 12

18. března 2009 v 20:22 | Pavllinka |  Amy/Rick
Právo na lásku Part 12

.... Welcome in Oslo.... Amy hodně dlouho zírala na tento nápis, který ji poměrně dost naznačoval, že jsou v Norsku. Rick se křenil jak malé děcko a doufal, že se mu jeho plán povedl. Amy pořád koukala na nápis.... Pak se otočila k Rickovi a...
"Ricku!" Vykřikla jeho jméno. Rick se na ni podíval. Konečně promluvila! Rick pustil všechny tašky, chytl ji do náruče a začal se s ní točit.
Asi po pěti minutách ji konečně položil na zem. Zadíval se na ni a v očích měl slzy štěstí. Amy se na něho usmála. Byl tak nesmírně šťastný!!
"Am!" Neovládl se a musel ji políbit. Jenom jemně a krátce, aby si to Amy nerozmyslela a nevrátila se zpátky. Amy se na něho zadívala. Nevěděla, co se s ní děje. Najednou cítila úplně něco jiného než to, co cítila poslední měsíc. Zalilo ji teplo, které tolik potřebovala cítit.
"Děkuju Ricku..." Řekla Amy šeptem a jemně ho políbila na rty. Odtáhla se a rychle vzala tašky a čekala, kam ji Rick ji zavede. Měl už zařízené vypůjčení auta na celou dobu, po kterou tady budou.
Sedl si za volant a otočil klíčkem. Amy se stále dívala z okna auta a pozorovala krajinu Norska.
Když sjeli z dálnice Hadelandsveien, všude okolo byl sníh. Amy vyvalila oči a dívala se na tu nádheru. Byla unešená, jak takováhle studená země může být nádherná.
Jeli po polní cestě a po pravé straně byla zamrzlá řeka. Podívala se doleva u uviděla pár osamocených chtiček, které byly strašně malinké. Najednou zde nebyla ani jedna chatička, ale v dáli uviděla nádhernou, honosnou chatu, která vypadala jako normální dům, ale měla v sobě jakési kouzlo, které vzbuzovalo pocit, že tenhle dům je jakýsi srub. Dojeli po zmrzlé příjezdové cestě k chatě. Amy stále koukala na tu nádheru. Rick mezitím vystoupil, otevřel kufr a odnesl tašky k chatě. Amy pomalu otevřela dveře od auta a vykročila k chatě. Když stála na verandě, ucítila vůni dřeva, kterou ze sebe vydávala chata. Rick vytáhl klíče z kapsy a odemkl. Otevřel dveře a nechal Amy, aby vešla první. Když vešla do haly, podlaha nádherně vrzala. Stále cítila silnou vůni dřeva. Myslela si vždycky, že v takovýhle chatách vždycky bývá zima, ale bylo tady příjemné, uklidňující teplo.
Rick odnesl tašky do pokoje. Pokoje měli oddělené. Rick si netroufl mít společný pokoj s Amy. Sešel dolů a všiml si, jak se Amyn výraz změnil. Už nebyl tak ztrápený, smutný. Už měl barvu a byl mnohem jasnější.
Amy si sedla do houpacího křesla a zadívala se na krb, který byl vyhaslý. Rick si toho všiml a zašel na verandu, kde bylo nachystané dřevo. Donesl polínka a papír. Sirky ležely na krbu. Napodruhé rozdělal oheň a zadíval se na plamínky v Amyných očích. Byly nádherné a hřály ho u srdce. Usmál se a Amy si toho všimla.
"Co je?" Zeptala se ho už s úsměvem. Ricka ozařovalo světlo z krbu a vypadal, jako by měl svatozář. Rick zavrtěl hlavou jako, že se nic neděje, ale Amy to přesto došlo.
"Děkuju Ricku." Řekla a naklonila se k němu. Rick ucítil vůni, kterou už cítil v jejím pokoji. Fleur de Fleurs... Miloval ji.
"Mám tě rád Amy a udělal bych pro tebe všechno na světě." Řekl Rick a pohladil ji po vlasech. Amy se pod jeho dotykem zachvěla. Rick si toho všiml.
"Opravdu pro mě uděláš všechno na světě?" Zeptala se ho. Rick přikývl. Amy se nadechla.
"Nechci dneska ani nikdy jindy spát sama.... Chci být s tebou." Rick se na ni zadíval. Už nebyla ve stavu, kdy by mohla udělat ukvapené závěry. Měla už mysl čistou a mohla uvažovat.
"Amy..." Začal Rick, ale Amy mu položila prst na rty. Rick ji chytl za ruku a políbil ji.
Amy se na něho zadívala. Milovala jeho oči, jeho ruce, když se jí dotýkal. Chtěla ho tak moc... Allan... Problesklo hlavou Amy... PAk si ale vzpomněla na větu, kterou napsal v dopise... Každý má právo na lásku.... Amy neváhala a naklonila se k Rickovi ještě víc. Jenom pár centimetrů od sebe... Rick tuto vzdálenost nemohl vydržet, ale chtěl to nechat na Amy, aby něco nepokazil.
Amy konečně překonala překážku a políbila ho. Nejdřív jenom krátce, zkoumavě, ale pak to ihned napravila a vášnivý boj mezi jazyky začal. Amy zajela prstama do jeho vlasů a Rick ji stáhl z křesla k sobě do náruče. Rick ji líbal všude, kde se dalo....
Milovala jeho dotek.. A konečně si ho mohla užít... Nemyslela vůbec na nic.. jenom na to, že jsou konečně spolu a může mu klidně říxt, že ho miluje, a jak ho potřebuje...

TBC:-) Je to krátký, tak se moc omlouvám
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama