Právo na lásku Part 2

18. března 2009 v 20:11 | Pavllinka |  Amy/Rick
Právo na lásku Part 2


Rick se nadechl, že něco řekne, ale neodvážil se. Udělal jeden krok k ní. Amy se na něho zadívala. Byl pořád stejný... Stejně krásný...
"Am..." Amy se zachvěla. Am... Tak ji říkal jenom Rick. Amy udělala také krok. Byli od sebe na jeden metr. Rick z ní stále nespouštěl oči.
"Zatančíme si?" Bylo jediné, co zatím řekl a co dávalo smysl. Amy jako v tranzu přikývla. Rick ji vzal opatrně za ruku a svou ruku ji dal kolem pasu. Amy položila svou ruku na jeho rameno. Začali se pohupovat do rytmu hudby. Písnička You and me byla jako stvořená pro ně. Amy se stále dívala do jeho modrých očí. Dva roky je neviděla... Dva roky neviděla jejich majitele... Amy se nadechla, že se ho zeptá, jak se celou tu dobu měl, ale přišlo ji to zbytečné. Znala odpověď. Ale až teď si ji uvědomila. Rick ji pořádně stiskl její ruku. Amy ucítila hřejivý pocit, který se ji rozléval po celém těle. Chtěla se k němu přitulit, ale nemohla. Amy se přiblížila k jeho obličeji, jako by ho chtěla políbit, ale jen si položila hlavu na jeho rameno. Rick cítil potřebu ji pořádně obejmout. Svou rukou na jejím pase si ji k sobě víc přitáhl. Z třiceti centimetrů mezi nimi se stalo jen deset centimetrů. Její ruku, kterou držel v ruce si položil na hrudník a svou rukou ji hladil po zádech. Amy se ho pevně chytla a už nikdy nechtěla pustit. Silně se ho chytla a to byl signál pro Ricka. Přitiskl ji k sobě natolik, že skoro nemohla dýchat. Ale Amy to nevadilo. Držel ji v náručí a to pro ni bylo důležité. Amy projel mráz... Začala Ricka hladit ve vlasech a Rick se musel hodně ovládat, aby ji nezačal vášnivě líbat. Tak moc toužil po jejích sladkých rtech. Amy se tváří dotkla té jeho. Zastavila se těsně před jeho rty. Takovému pokušení by odolal jen málokdo. Rick se naklonil k Amy... Pár centimetrů.... Amy ucítila nádherný pocit... Tak moc po tom toužila.... Zavřela oči a nechala se unášet tímto okamžikem.
"Amy?" Uslyšela Allanův hlas za zády. Trhla sebou a rychle odskočila od Ricka.
"Allane..." Usmála se a dala mu pusu na tvář.
"Jen jsem se chtěl zeptat, jestli by sis třeba se mnou nezatancovala." Amy spadl kámen ze srdce. Čekala, že ji začne nadávat, co má s Rickem...
"Jo jasně." Řekla Amy s úlevou. Allan ji majetnicky objal a hodil po Rickovi vražedný pohled. Rick dělal jako by nic. Šel si sednout a ze svého místa pozoroval Amy, jak tancuje s Allanem. Možná žárlil, to nepopíral.

..........................

Amy se bála podívat jeho směrem. Věděla, že se na ni dívá, ale nedokázala to. Najednou ji Allan od sebe odstrčil a začal ji vášnivě líbat. Přede všemi... Amy nevěděla, co má dělat. Držel ji v náručí... Pevně... Amy si uvědomila, že nemyslí na Allana, ale na Ricka. Na Ricka, který teď odtrhl Allana od Amy a dal mu ránu pěstí.
"Ricku!" Zaječela Amy a zděšeně se podívala na Ricka. Allan se pomalu zvednul. Amy čekala, jestli mu ji vrátí, ale Allan jen chytl Amy za ruku a šel si sednout. Amy se ohlédla a podívala se vyděšeným, nechápavým pohledem na Ricka. Amy utřela Allanovi krev kapesníkem.
"Počkej, skočím na záchod a namočím ho." Allan kývl a Amy odešla na záchod.
"Am?" Amy se otočila a uviděla Ricka. Udělala krok dozadu. Rick si toho gesta všiml.
"Promiň, jestli jsem byl hrubý." Amy na něj vyvalila oči.
"Hrubý?! Ricku! To se ani nedá pochopit, proč jsi to udělal!" Amy zvýšila hlas a Rick se bál, aby to neupoutalo něčí pozornost.
"Am... Moc se omlouvám.... Nevím, co to do mě vjelo...." Rick udělal další krok k Amy. Ta ale už neucouvla. Udělal další.
"Ty to nevíš... A kdo to podle tebe má vědět? Co myslíš, že si asi teď myslí Allan?!" Vyštěkla na něj.
"Mě je úplně jedno, co si myslí tvůj zatracenej manžel! Mě záleží na tom, co si myslíš ty!" Zakřičel na ni a čekal, co udělá Amy. Ta jen zavrtěla hlavou a odešla na záchody. Rick se opřel o zeď.
"Proboha!" Řekl do prázdné chodby a sjel na zem. Praštil pěstí o zem. Měl na sebe takovou zlost... Já jsemale kretén! Pomyslel si a složil hlavu do dlaní. Přitáhl si k sobě kolena.
"Bože Am..." Vzdychl..
"Ricku? Co tady proboha děláš?" Rick zvedl hlavu a myslel si, že uvidí Amy, ale nad ním se skláněla Rachel.
"Rachel..." Řekl poněkud zklamaně Rick. Rachel se na něj usmála. Rick vstal a ve chvíli, kdy se líbal s Rachel vyšla ze záchodů Amy. Jelikož byla chodba úzká, musela jejich činnost na chvíli přerušit. Bylo jí to trapné.
"Ehm..." Odkašlala si a zabralo to. Rick, jakmile uviděl Amy, jak na ně kouká, okamžitě odskočil od Rachel. Amy rychle prošla ven. Rick se za ní zadíval. Rachel se na něj zadívala... Věděl, co teď přijde...

...........................

"Amy... Proboha můžeš mi vysvětlit, co to do něj vjelo?!" Řekl už podrážděně Allan.
"Je mi to moc líto." Odpověděla Amy a pohladila Allana po tváři. Allan se zvedl.
"Kam jdeš?" Zeptala se Amy. Allan ji pohladil po hlavě.
"Jenom na záchod... Neboj, zmlátit ho nejdu. Amy i Allan se usmáli.
Allan otevřel dveře, které vedly na chodbu k záchodům. Uviděl, ale i uslyšel Rachel, jak mluví s Rickem. Asi slyšel i to, co nechtěl...
"Ty s ní něco máš?" Zeptala se Rachel. Rick na ni pohlédl.
"Jako s kým?" Dělal hloupého, ale dobře věděl, na co naráží.
"Jako s Amy." Řekla už trochu nevrle. Allan zpozorněl. Zatím si ho nikdo nevšiml.
"Nic s ní nemám. Mám přece tebe a Amy má Allana." Odpověděl v klidu.
"Ricku... Já nejsem blbá... A měl jsi s ní něco?" Další otázka, kterou by rád položil Allan. Vždycky tušil, že spolu musí něco mít.
"Ne neměl." Ricka to už přestávalo bavit.
"Co po mě chceš?" Zeptal se ještě poměrně v klidu. Rachel se na něj podívala.
"Miluješ ji?" Tahle otázka Rachel bolela. Allan měl napnuté všechny svaly v těle. Byl zvědavý, co odpoví.
"Ne..." Odpověděl, ale oba věděli, že to není pravda.
"Ricku...." Rachel na něj upnula svůj pohled, který on nemohl vydržet. Věděl, že už asi stejně ví odpovědď, ale potřebuje to vědět jistě. I on sám si to musel přiznat nahlas.
"Ano... Miluju Amy..." Řekl nahlas. Až teď si uvědomil, jak to zní. Miluje ženu, která to ani neví. Ta věta zněla nádherně... Avšak pro některé uši ne... Allan nevěděl, co má dělat. Opřel se o zeď. Vstřebával tu větu... Miluju Amy... Ta věta doznívala.... Zněla hrozně... Allan se vzapamtoval...
"Ty hajzle!" Zakřičel a rozeběhl se k Rickovi. Když mu dnes večer tu ránu nevrátil, teď si to vynahradil. Rick se sesunul k zemi a začala mu téct z nosu krev. Rachel se k němu shýbla a pomohla mu vstát.
"Máš Rachel, tak do Amy nedělej!! Parchante!!" Zařval na něj a vypadl z chodby. Rick se podíval na Rachel.
"Doprdele..." Ulevil si a vůbec nevěděl, co má dělat. Jestli to Allan Amy řekne, tak zmizí z jejího života...

TBC:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama