Právo na lásku Part 4

18. března 2009 v 20:13 | Pavllinka |  Amy/Rick
Právo na lásku Part 4"Tak lidi... Pro dnešek už končíme. Všichni jste podali výborný výsledky a jsem vám vděčný! Díky moc." Všichni se rozešli do svých šaten. Amy si skládala svoje oblečení.
"Ahoj Amy." Rozloučil se s ní Michael. Amy se na něho usmála. Rozloučila se se všemi. Dávala do skříně poslední oblečení.
"Am..." Uslyšela tak dobře známý hlas. Neotočila se. Dál pokračovala ve své činnosti. Uslyšela kroky, kterými se k ní přibližoval. Amy si vzpomněla na tu pusu. Na jeho sladké rty. Jeho jemný dotyk. Zavřela oči a znovu si představila, jak spolu tancovali. Jak ji pevně držel v náruči. Najednou na rameni ucítila jeho ruku. Otočila se. Uviděla ty nejztrápenější čokoládové oči na světě. Amy se nadechla, že něco řekne, ale nevěděla co. Vzpomněla si na to, co ji řekl Allan. Rychle kolem něho prošla a začala si balit věci do kabelky.
"Co chceš Richarde?" Richarde... Tak mu říkala jenom první dva dny, co se znali. Bolelo to... A moc...
"Am... Prosím tě... řekni mi, co ti Allan řekl ten večer?" Amy strnula. Podívala se na něho. Přiblížil se k ní.
"To víš moc dobře ne?!" Vyštěkla na něho. Rick stále nechápal. To byla na něho naštvaná kvůli tomu, že ji miloval?
"Když jsem podle tebe matka, která se nedokáže postarat ani o svoje vlastní dítě, jde mi jenom o prachy a o nic jinýho, tak proč se mnou vůbec zahazuješ svůj drahocennej čas, kterej bys mohl strávit se svojí milovanou Rachel!" Zařvala na něho. Byla tak rozčílená, že se sama sobě divila. Ale cítila bolest... Nikdy by nevěřila, že Rick tohle dokáže vypustit z úst.
"Moje milovaná Rachel je v LA a užívá si s novým přítelem!" Zakřičel na ni zpátky. Amy se zarazila. Proč by se s ním rozcházela? K tomu neměla sebemenší důvod.
"Proč?... Proč jste se rozešli?" Zeptala se už mírným hlasem. Rick se na ni zadíval. Její modré oči byly smutné.
"Kvůli tomu, co jsem ji řekl a co slyšel i Allan...." Teď už Amy nechápala vůbec. Kvůli pomlouvání by se s ním nerozešla ne?
"A co jsi jí řekl?" Zeptala se. Rick se podíval do podlahy. Nechtěl ji to říct, protože už by to mělo i nějaké následky.
"To ti nemůžu říct..." Odpověděl a chystal se k odchodu. Bál se totiž, na co by se ještě zeptala.
"Jasně že nemůžeš... Ono lhát do očí je totiž těžký, že Richarde?!" Zesílila hlas, ale nekřičela.
"Sakra Am, co po mě chceš? Chceš snad doopravdy slyšet, co jsem ten večer řekl Rachel? Vážně to chceš?! Tak fajn! Řekl jsem ji, že tě miluju! Slyšel to i Allan a nevím, co ti dál nakecal! Tak mě laskavě neobviňuj z toho, že jsem tě pomlouval!" Zařval na ni a odešel. Amy tam zůstala stát jak opařená a nevěřila svým uším. Řekl jsem jí, že tě miluju.... Tahle věta se jí stále vracela... Opravdu to řekl? Řekl, že ji miluje? Ale co Allan? Komu má věřit?

U Amy doma

"Allane?!" Zavolala na něho hned, jak otevřela vchodové dveře. Allan seběhl po schodech dolů.
"Amy lásko... Ahoj." Pozdravil ji a dal ji pusu na tvář. Amy se na něho podívala. Vážně by mi dokázal lhát?
"Allane... Co Richard řekl ten večer na chodbě?" Zeptala se ho a čekala, co ji řekne.
"Už jsem ti to řekl miláčku. Samé nehezké věci. Nechtěj, abych takové hnusoty opakoval znovu. Bylo to od něho hnusné a doufám, že se s ním už dál nebdeš stýkat." Řekl Allan a prosebně se na ni podíval. Amy byla v rozpacích.
"Ptala jsem se na to dnes Richarda a ten říkal, že prý Rachel řekl, že..." Amy nebyla schopna to říct... Vyslovit tu větu.
Allana zamrazilo... Sakra Richarde... Bál se... A měl proč. Musel rychle vymyslet něco nového. Něco, s čím by zase mohl obalamutit Amy.
"Řekl ji co?" Zeptal se ale už sebejistě Allan.
"Řekl ji, že mě miluje." Odpověděla Amy a čekala, jak zareaguje. Allan se tvářil klidně. Ani nebylo náznaku, že by ho to vyvedlo z míry.
"Tohle že řekl?! Parchant jeden!! To si s ním vyřídím!" Zakřičel Allan. Amy ho chytla za ruku.
"Je to pravda?" Zeptala se. Podívala se na něho upřimným pohledem. Kdyby měl Allan jen malinko úcty, šla by pravda ven, ale Allan by pokrytec.
"Amy... Jediná pravda je ta, co jsem ti řekl. Žádná jiná. Nechápu, proč si to Rick vymyslel, ale věř mi, já ti říkám pravdu." Amy kývla. Věřila mu... Bezmezně...
"Dobře lásko... Věřím ti..." Políbila ho na rty... Jak ho jen milovala. Allan ji chytl do náruče a odnesl ji do ložnice... a prožili spolu nádhernou noc.

Natáčecí den

"Takže... Amy a Rick na scénu prosím." Zavelel režisér a Amy přistoupila k Rickovi... Jejich první líbací scéna. Amy z ní měla hrůzu.
"Takže... Klapka..." Zavelel.
"Scéna 452 poprvé." Zvuk klapky se rozlehl, ale nic se nedělo. Amy zůstala stát na jednom místě. Rick se pokusil o svou práci, ale Amy mu to jaksi nedovolovala.
"Amando proboha, mohla bys s námi spolupracovat?" Zeptal se ji ještě slušně.
"Jo pardon." Omluvila se Amy a klapka znovu nastoupila.
"Scéna 452 podruhé." Amy obtočila svoje ruce kolem jejího krku, ale pořád se nemohla vžít do své role. Tak dlouho se na tento okamžik těšila, ale teď bylo vše úplně jinak.
"Sakra Amy!" Vyštěkl na ni Martin. Amy rozpřáhla ruce, ale nic neřekla.
"Tak znova prosím." Amy se postavila na svoje místo. Zadívala se na Ricka. Snažila si vybavit nějakou pěknou vzpomínku... a pak...
"Scéna 452 potřetí." Vybavila si jejich tanec... Láskyplné objetí.... Hřejivý dotyk... Teplo, které se rozlévalo po celém těle... Amy ho políbila.... Líbala ho horlivě... vášnivě... Rick ji její polibky vracel. Omotal svoje ruce kolem jejího pasu... Silně si ji přitáhl... Amy si pohrávala s jeho vlasy... Milova, když se ji dotýkal... Chtěla víc.. Chtěla ho celého.. jen a jen pro sebe.. Vzrušení, které cítila bylo nepřekonatelné... Rick na tom byl stejně... Chtěl ji.. hned teď... Filmový polibek se zvrtl v něco úplně jiného... Miloval ji... Tak moc...
"Á stop!" Zavelel Martin a Amy se vrátila do reality... Podívala se na Ricka... Proboha... Byla mírně v šoku... Odběhla na záchody... Sesunula se k zemi... Začala brečet... Měla v sobě takový zmatek... Proč cítila takové vzrušení?! Proboha proč? Na to asi existuje jen jediná odpověď.... Já ho miluju!
"Am?" Uslyšela Ricka, jak přišel na záchody. Uviděl ji plakat. Utřela si rychle slzy a vyrazila pryč. Rick byl však rychlejší a chytl ji za ruku, čímž ji zabránil v odchodu.
"Am... já nedokážu kolem tebe projít, aniž bych se na tebe neusmál... Nepodíval se na tebe... Nevydržím to." Amy se nadechla... Chtěla mu říct to samé... Amy se nadechla...
"Ricku..." Nestihla doříct, protože ji umlčel polibkem... Jeho horké rty.. Dotyk.. Milovala, když se jí dotýkal... Podlomila se jí kolena... Jejich vášnivá hra se rozjela znovu... Milovala ho.. Tak moc ho chtěla... Jak jen tohle dopadne...

TBC:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama