Právo na lásku Part 7

18. března 2009 v 20:17 | Pavllinka |  Amy/Rick
Právo na lásku Part 7

Amy jela autem a ani nevěděla kam. Když zastavila na křižovatce na červenou a rozhlédla se, uviděla napravo nemocnici. Usmála se a vyrazila. Zastavila na parkovišti a vešla do nemocnice. Našla pokoj tři. Všichni už spali a všude byla tma. Potichu zaklepala, ale pak si uvědomila, že Rick asi bude spát. Otočila se tedy, že se vrátí domů, ale náhle se ozvalo: "Dále." Amy se usmála a vzala za kliku, která melodicky zavrzala. Vešla a uviděla Ricka, jak leží v posteli a s očekáváním se dívá, kdo za ním tak pozdě přišel. V pokoji svítila pouze červená lávová lampa.
"Ahoj zlato." Řekla Amy a sedla si na postel k Rickovi.
"Ahoj Am... Jakto, že nejsi doma?" Amy se zamračila. Rick ji pohladil po váři. Amy se zachvěla pod jeho dotekem.
"Co se stalo?" Zeptal se. Amy se nadechla a podívala se na něho. Rick začínal tušit, že se pohádali.
"My.. jsme se pohádali... a asi se budeme rozvádět..." Amy stekla slza po tváři.
"Amy! Proboha..." Rick se pokusil si sednout, ale nedokázal to.
"Bylo to od něj hnusný! Všechno, co udělal, co udělal tobě.... To se nedá odpustit..." Amy začala brečet. Rick si ji k sobě přitáhl a obemul ji. Amy zvlykala.
"Am... Nebreč... Prosím... Víš jak moc mě to ničí, když tě vidím brečet..." Amy vzhlédla. Uvědomila si, jak moc ho miluje, jak moc ho potřebuje. Cítila se s ním moc šťastná a v bezpečí. Dala mi za něho život... Tak moc ho milovala.
"Am?" Rick zašeptal její jméno. Amy se k němu nahla. Pár centimetrů je dělilo. Amy tuto vzdálenost překonala a políbila ho. Jen krátce... Podívala se na něho. Usmál se a Amy ho začala líbat. Nejdřív pomalu a opatrně, ale pak se do toho vložili oba. Jejich jazyky začaly boj kdo z koho. Vášnivý a horlivý boj... Rick nevnímal bolest, která ho provázela. Láska přemohla bolest a Rick si užíval, že ji konečně po tolika letech může mít jen a jen pro sebe. Držet ji v náručí, líbat ji, říkat jí, jak ji miluje. Amy se najednou od něj odtáhla. Zadívala se na něho. Zadívala se na nejkrásnějšího a nejvíc sexy muže na světě. Rick se usmál.
"Nechci domů..." Řekla Amy a Rick ji pohladil po tváři. Amy se rozhlédla po místnosti a uviděla křeslo. Vstala, došla k němu a dotáhla ho až k posteli. Sedla si do něj, přitáhla si kolena k bradě a chytla se za ruku s Rickem. Hladil ji a Amy po chvíli usnula. Tak krásně, i když trochu nepohodlně, se ji ještě nespalo.
Rick nemohl usnout. Musel pořád myslet na Amy, na její rozvod s Allanem, na to, co všechno jim Allan provedl... Nikdy ho neměl rád, ale nikdy by ho nenapadlo, že by byl schopen takovéhle věci.. A navíc, ublížil tím i Amy, což by on nikdy nedokázal.
Rick se zadíval na Amy. Byla tak sladká, když v klidu spala. Chtěl ji obejmout, ale nemohl... Jeho noha mu to jaksi nedovolovala. Miloval ji.. tak moc. Položil by za ni život, kdyby musel. Nechápal Allana, jak se tak lehko mohl takové bytosti vzdát. Byl nesmírně šťastný.

Ráno

Amy pomalu otevřela oči. Rozhlédla se kolem a než ji došlo, kde je, dost se vyděsila. Ale jakmile uviděla Ricka, byla hned v klidu.
"Ahoj lásko." Usmál se na ni Rick. Amy vstala z křesla a dlouze ho políbila.
"Dobré ráno zlato." Rick se začal smát.
"Ráno? Vždyť je deset minut po dvanácté." Amy se zděsila. Musela okamžitě domů. Začala hledat kabelku.
"Am... V klidu..." Konejšil ji Rick, ale Amy ne a ne se zastavit. Když měla pobrané všechny svoje věci, sedla si ještě na postel. Zadívala se na Ricka. Usmála se a políbila ho. Vstala a než stihla otevřít dveře, Rick ji zavolal.
"Am?" Amy se otočila.
"Miluji tě." Řekl Rick tím nejlíbeznějším hlasem a Amy se musela usmát. Vrátila se k němu a dlouze, ale opravdu dlouze ho políbila.
"Já tebe taky." Řekla nakonec a už opravdu odešla.

.........................

Amy potichu položila klíče na kuchyňský stůl. Rozhlédla se kolem, ale nikdo zde nebyl. Vyšla do dětského pokoje a uviděla zde Olívii, jak si hraje s Allanem.
"Ahoj lásko!" Allan se otočil na Amy a vstal. Políbil ji do vlasů a vrátil se zpět k Olívii.
"Měla jsi těžký den v práci?" Zeptal se ji. Amy vytřeštila oči. Copak si nepamatoval jejich hádku? Copak nerozuměl větě, že se budou rozvádět? On nebere na vědomí, že byla celou noc a celé dopoledne pryč?
"Allane?!" Řekla spíš naštvaným, než tázavým hlasem. Allan si stále hrál s Olíviií. Amy ho prudce chytla za rameno a trhla s ním.
"Děje se něco Amy?" Zeptal se milým hlasem. Amy byla mimo. Vůbec nechápala jeho chování. Všla z pokoje, aby zavolala Rickovi. Ten měl však mobil doma, takže to nikdo nebral. Šla do kuchyně, aby si vzala sklenku s ledovou vodou. Sedla si na židli a snažila se pochopit Allanovo chování. Nedalo se... Ale...
"Amando?!" Zařval Allan už z chodby. Amy sebou trhla a upustila sklenku na zem. Věděla, že teď to přijde.
"Co si sakra myslíš, že děláš?! Že se s ním budeš tahat, zatímco já se tady musím starat o toho ufňukanýho spratka! Tak to ses teda přepočítala holčičko!! A myslíš, že se spolu rozvedem?! Pche.. Ani za milion let ne! Leda že bys mi dala všechen svůj majet, všechny peníze a Olívii! Jinak se mnou v soudní síní nepočítej!!" Řval na Amy a Amy měla co dělat, aby se nesesypala. Nesnesla, když na ni někdo řval.
"Allane... já... já..." Snažila se nějak bránit, ale vůbec nevěděla, co říct. Vzal ji vítr z plachet. Nevěděla, jak se má chovat, co má udělat, aby tomu všemu nějak zabránila. Celý svůj majetek, všechny peníze mu klidně dá, ale Olívii nikdy. Té by se nevzdala...
"Ještě mi budeš odporovat?! A co si myslíš?! Ta facka včera?! Jsem nějakej tvůj fackovací panák nebo co, sakra!!" Zařval na ni. Amy si musela sednout.
"Tak si zkus, jaký to je, když ti někdo dá pěstí!!" Takřičel na ni hrubým hlasem a rozpřáhl se. Amy se zatemnilo před očima. Chtěla to už mít za sebou... Věděla, že tohle je její konec. Allan dodělal to, co začal. Amy schytala drsnou ránu. Myslela si, že pád ze židle nepřežije, jaký Allan vyvinul tlak.... Chtěla umřít... a mít všechno za sebou....

TBC...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama